Hlavní strana Hlavní strana

Dietní jídelníček


Nechejte si sestavit osobní dietní jídelníček.

Nemusíte nikde nic hledat, nic zjišťovat.

Nevíte-li, jak začít, pak je dietní jídelníček vhodným prvním krokem při vašem zdravém hubnutí s Dukanovou dietou.* Získáte: podrobný rozpis 5 denních jídel (5 až 7 dni pro 1. fázi, 14 dni pro 2. a 3. fázi)
* recepty vybraných jídel
* další výživová doporučení


Jídelníček neobsahuje přesný popis každodenních jídel (např. ráno 100 g jogurtu a 50 g pečiva apod.), ale je praktickým návodem jak nahradit nevhodné potraviny zdravějšími, jakou volit úpravu jídel, jak se chovat v případě časově náročného zaměstnání, co se stravováním o víkendech a návštěvách, jaké typy potravin mít doma v zásobě a pod. Pokud tedy náš jídelníček pečlivě prostudujete a začnete uvádět v praxi, po několika týdnech byste si měli být víceméně jistí jak se stravovat abyste dosáhli svého cíle (redukce hmotnosti, úprava zažívání, správné dodání všech živin …).

Jediné, co musíte udělat je poslat nám e-mail s objednávkou (jméno, příjmení, rok narození, informace kolik měříte, vážíte a kolik chcete zhubnout, varianta dietního jídelníčku). Následně Vám e-mailem přijde dotazník, na jehož základě Vám sestavíme jídelníček. Je to velmi jednoduché a bez starostí. Zabere Vám to jen pár minut a výsledkem bude dietní jídelníček na míru.
Jaké jsou varianty dietního jídelníčku?

+ Dietní jídelníček pro 1. fázi - podrobný denní rozpis jídel na 5 až 7 dni (počet dni záleží na tom, kolík chcete zhubnout)

+ Týdenní dietní jídelníček bílkovinný - jak sám název napovídá, obdržíte podrobný denní rozpis jídel na jeden týden diety s bílkovinnými výrobky.

+ Týdenní dietní jídelníček bílkovinně-zeleninový - obdržíte podrobný denní rozpis jídel na jeden týden diety s bílkovinnými a zeleninovými výrobky.

+ Čtrnáctidenní dietní jídelníček je variantou předchozích jídelníčků. Rozdíl je pouze v tom, že obdržíte podrobný denní rozpis jídel až na 2 týdny - bílkovinný a bílkovinně-zeleninový.

+ Měsíční dietní jídelníček je nejrozsáhlejší variantou dietního jídelníčku. Obsahuje podrobný rozpis všech denních jídel na jeden měsíc.

Kolík to stojí ?

Dietní jídelníček pro 1. fázi - 60,- Kč
Týdenní dietní jídelníček bílkovinný - 99,- Kč
Týdenní dietní jídelníček bílkovinně-zeleninový - 99,- Kč
Čtrnáctidenní dietní jídelníček - 169,- Kč
Měsíční dietní jídelníček - 259,- Kč

Dietní jídelníček pro 1. fázi + Týdenní dietní jídelníček bílkovinný - 149,- Kč
Dietní jídelníček pro 1. fázi + Čtrnáctidenní dietní jídelníček - 229 ,- Kč
Dietní jídelníček pro 1. fázi + Měsíční dietní jídelníček - 399,- KčV případě zájmu Vám sestavíme dlouhodobý výživový plán jak zhubnout.

# Pošlete nám e-mail s objednávkou
# Vyplňte dotazník, který Vám pošleme e-mailem do 3 pracovních dnů
# Vyberte si způsob platby (převodem nebo složenkou) a dietní jídelníček zaplaťte
# Jídelníček Vám přijde emailem do 3 pracovních dnů od zaplacení
Každá dieta je jen krátkodobým řešením. Důsledné a především trvalé dodržování ověřených pravidel a správně sestavený dietní jídelníček představují účinnou cestu k trvalému hubnutí bez jo-jo efektu.
Dotazy ohledně dietního jídelníčku a objednávky posílejte na adresu:

jidelnicek@dukanova-dieta.cz

© 2010 - 2015 Dukanova-dieta.cz | dukan@dukanova-dieta.cz | Designed by - 2024  

Všechna práva vyhrazena. Publikování nebo další šíření obsahu serveru je bez písemného souhlasu zakázáno.